TR | EN

En iyiler için alternatif yoktur.

Neden Tenex Ergonomics?

15 yıldır ülkemizde ergonomi alanında büyük gelişmeler gösterdik.Bir çok yeni ürünleri ofis ve sağlık alanında çalışanlara anlattık.Bugün ergonomik destek ürünleri, elektrikli yüksekliği ayarlanabilir masalar gibi ergonomik ürünlerin daha geniş kitlelere yayılması için öncülük yaptık. Biz insanlara önem veriyoruz. Bu alanda daha fazla çalışarak ülke sınırları dışında da adımlar atacağız.

Çalışma masaları neden yükselebilir olmalı?

Çalışma koltukları ne kadar ergonomik?

Masa başında ne kadar hareketli kalabiliyoruz?

Çalışma alanları akustik ve hava olarak ne kadar sağlıklı?

Hareketli / Yüksekliği Ayarlanabilir Çalışma Masaları

Hareketsiz uzun süre çalışmak ne kadar sağlıklı? Birçok rahatsızlıklar böyle doğuyor. Ne kadar hareketsiz o kadar sağlık problemi! Biz size çalışırken hem hareketli hem de üretken ortamlar için ergonomik ürünler sunuyoruz.

Daha esnek ve verimli çalışma imkanı

Daha dinamik ve sağlıklı

Daha az iş günü kaybı

Overlay

Overlay

Overlay

Overlay

Overlay

Overlay

İşgüvenliği ve hareketli çalışma ortamı için Ayak Destekleri

Çalışırken uzun süre oturmak kan dolaşımını azaltır. Doğru duruş ve kan dolaşımını hareketli kılmak için ergonomik ayak desteklerine ihtiyaç vardır.

Ergonomik ofis koltukları

Elektrikli Yüksekliği Ayarlanabilir Çalışma Masaları

Ergonomik destek ürünleri

All the products and services we offer are designed to improve the health of businesses by protecting the health, safety and wellbeing of the people who work for them.

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 212 671 9400