TR | EN

Ayak Desteği BUBBLE

Doğru postür için ayak desteği gerekli...

Çift yüzeyli ergonomik tasarımı ile postürü sürekli desteklemeye yardımcı olur. Hareketli yüzeyi sürekli salınım imkanı sağlayarak kan dolaşımının sirkülasyonu sağlar. Diğer sabit yüzeyi ile ayakların ergonomik desteğini sağlar. Masaj yüzeyi sayesinde ayak ve bacaklara rahatlık verir.
Harekete hazır mısınız?

Bubble ile ergonomik duruş

Ergostep helps activate and stimulate circulation throughout the lower extremities. This dynamic tilting foot rest provides extra floor height and enables stretching of the calves while providing a stimulating massage to the feet.

Verimlilik ve Performans

Bubble çift yüzeyli ergonomik tasarımı ile postürü sürekli desteklemeye yardımcı olur. Hareketli yüzeyi sürekli salınım imkanı sağlayarak kan dolaşımının sirkülsayonu sağlar. Diğer sabit yüzeyi ile ayakların ergonomik desteğini sağlar. Masaj yüzeyi sayesinde ayak ve bacaklara rahatlık verir.
Boyut: 34 x 45 x (5-18) cm

Temizlemesi kolaydır. Silinebilir veya yıkanabilir.

Dayanıklıdır kırılmaz.

AKTİF HAREKET

HAREKET

AYAK ALTINA MASAJ ETKİSİ

All the products and services we offer are designed to improve the health of businesses by protecting the health, safety and wellbeing of the people who work for them.

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 212 671 9400
İkitelli OSB. Demirciler Sitesi B3 No:90 Başakşehir / İstanbul - TURKEY