TR | EN

VENETO Yükseklik Ayarlı Masa,
ofiste hareketli ve dinamik çalışma

Veneto Yükselebilir Masa Özellikleri

Veneto Elektrikli Yükselebilir Masa, modern tasarımı, elektrikli motoru ile çalışma alanınıza hareket ve dinamizm kazandırıyor.
Bir dokunuşla 60cm'den 124cm'ye yüksekliği ayarlanabilir.
  • Yükseklik Aralığı: 60cm - 124cm
  • Kaldırma Kapasitesi: 150Kg
  • Uygulanacak Tabla Boyutları: En 70 - 90cm Boy 150 - 200cm arası
  • Renk Opsiyonları: Siyah,Beyaz

Özgürce İster Oturarak İster Ayakta Çalışabilmek için...
Uzun saatler ekran karşısında oturmak vücudun anatomisine aykırı. Gün sonunda yorgun,sırt ve bel ağrısı gibi fiziki ve ruhsal rahatsızlıklarlara neden olmakta. Diğer taraftan metabolizmanın yavaşlamasından dolayı kalori yakımı durmakta kilo alımı, diyabet gibi ileride bazı hastalıkların oluşmasına fırsat vermektedir.

Aslında beyin insana sürekli hareket etmesini fazla oturduğu sinyalleri gönderiyor. Ama maalesef iş yoğunluğundan dolayı masa başından ayrılamıyoruz.

İskandinav ülkelerinden başlayarak tüm dünyaya yayılan yüksekliği ayarlanabilir masalar artık çalışanların en azından masa başından ayrılmasına gerek kalmadan hareket edebilmesini sağlıyor.Özellikle elektrikli masalar bir tuşla oturma pozisyonundan ayağa kalkabilmeyi sağlıyor. Gün içerisinde biraz oturarak biraz ayakta çalışmak daha dinamik kalmayı sağlıyor.

Hafızalı Kumanda

Veneto Reddot tasarım ödüllü hafızalı kumandaya sahiptir

Fonksiyonel & Sağlıklı

Veneto Piezo "anti-collision" sistemine sahiptir.Kazaları minimize ederken düşük elektrik tüketimi sağlar.

Kablo Düzenliyici

Veneto şık kablo düzenliyiciye sahiptir.

All the products and services we offer are designed to improve the health of businesses by protecting the health, safety and wellbeing of the people who work for them.

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 212 671 9400
İkitelli OSB. Demirciler Sitesi B3 No:90 Başakşehir / İstanbul - TURKEY