TR | EN

Tenex Office

Tenex olarak 15 yıldır çalışma alanları için ergonomik ve kaliteli tasarım ürünleri ile sizlerleyiz. Ergonomik ofis ve medikal ürünlerin birçoğunun tanıtımına öncülük yaptık. Hizmet odaklı anlayışımızla, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik etkin çözümler üretmekteyiz.

Çalışma masaları neden yükselebilir olmalı?

Çalışma koltukları ne kadar ergonomik?

Masa başında ne kadar hareketli kalabiliyoruz?

Çalışma alanları akustik ve hava olarak ne kadar sağlıklı?

Hareketli / Yüksekliği Ayarlanabilir Çalışma Masaları

Hareketsiz uzun süre çalışmak ne kadar sağlıklı?Araştırma sonuçları; hareketsiz yaşam şeklinin yalnızca fiziksel değil; zihinsel ve psikolojik sağlığımız üzerinde de olumsuz etkileri olduğunu gösteriyor. Biz size çalışırken hem hareketli hem de üretken ortamlar için ergonomik ürünler sunuyoruz.

Daha dinamik ve verimli çalışma imkanı

Aktif iş ortamı

Daha az iş günü kaybı

Aktif Oturmak

Aktif oturuş kişinin otururken hareket edebilmesini sağlayan oturuş biçimidir. Vücud ağırlığı bel yerine ayak ve bacaklara dağılır, sırt ve bel hareket aktif pozisyonda hareket edebilmektedir.

Overlay

Overlay

Overlay

Overlay

Overlay

Overlay

İşgüvenliği ve hareketli çalışma ortamı için Ayak Destekleri

Çalışırken uzun süre oturmak kan dolaşımını yavaşlatır. Doğru postür ve daha aktif oturmak için ergonomik ayak desteklerine ihtiyaç vardır.

Ergonomik ofis koltukları

Elektrikli Yüksekliği Ayarlanabilir Çalışma Masaları

Ergonomik destek ürünleri

All the products and services we offer are designed to improve the health of businesses by protecting the health, safety and wellbeing of the people who work for them.

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 212 671 9400