TR | EN

Capisco Puls

Capisco Puls; efsanevi Capisco koltuğun devamı olarak modern ve inovatif yeni şeklinde aktif ofis çalışanları için tasarlandı. Fonksiyon ve tasarım şekli Capisco ile aynı ama daha çevreci, daha hafif ve dinamik tasarımı ile yeni jenerasyonun tercihi.
Capisco Puls "saddle seat" at eyer şeklinde tasarlanmıştır.İnsanın at binerken en doğal formu sağlar.

Startup Culture

Yeni nesil girişimciler ölçekleri farklı olsa da hepsi kendi alanlarında farklılık yaratmaya dünya ekonomisinde bir yerler edinmek için kuruluyorlar. Amaçları ve hedefleri aynı.İş akışları, yeni kuruluşdaki kapital miktarına göre daha sınırlı ofislerde daha fonksiyonel mobilyalara ihtiyaç duyarlar. Capisco Puls hem bu tür ihtiyaçlara hem de onların enerjisine uyum sağlar.

Think Different

Capisco Puls günümüz genç girişimci Startup'ların, yenilikçi ve çevreci dinamik firmaların tercih ettiği ergonomik çalışma koltuğudur. Sırt ve Font geri dönüşebilir plastikten üretilmiştir. Font ortasında konforlu oturma için kumaş veya deri kaplı poliüretan yerleştirilmiştir. Ayrıca,Puls dünyada en düşük karbon ayak izine sahip üretilen ofis koltuğu özelliğine sahiptir. Ofisde prestij, yenilikçi görünüm ve çevreci imaj için tercih edilen çalışma koltuğu.

Dünyanın en düşük karbon ayak izine sahip

Üstün Özellikleri ile Puls

All the products and services we offer are designed to improve the health of businesses by protecting the health, safety and wellbeing of the people who work for them.

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 212 671 9400
İkitelli OSB. Demirciler Sitesi B3 No:90 Başakşehir / İstanbul - TURKEY