TR | EN

Ofisiniz Ne Kadar Aktif?


Ergonomi

Ergonomi nedir? Ergonomi; insanın fiziksel ve psikolojik özelliklerini inceleyerek insanın makine ve çevre ile olan uyumunu doğal ve teknik olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları topluluğudur. Yunanca'da Ergo iş, nomos ise yasa anlamına gelmektedir.

Çalışma masaları neden yükselebilir olmalı?

devamı

Çalışma koltukları ne kadar ergonomik?

Masa başında ne kadar hareketli kalabiliyoruz?

Çalışma alanları akustik ve hava olarak ne kadar sağlıklı?

Hareketli / Yüksekliği Ayarlanabilir Çalışma Masaları

Hareketsiz uzun süre çalışmak ne kadar sağlıklı?Araştırma sonuçları; hareketsiz yaşam şeklinin yalnızca fiziksel değil; zihinsel ve psikolojik sağlığımız üzerinde de olumsuz etkileri olduğunu gösteriyor. Biz size çalışırken hem hareketli hem de üretken ortamlar için ergonomik ürünler sunuyoruz.

Daha dinamik ve verimli çalışma imkanı

Aktif iş ortamı

Daha az iş günü kaybı


Aktif Oturmak

Aktif oturuş kişinin otururken hareket edebilmesini sağlayan oturuş biçimidir. Vücud ağırlığı bel yerine ayak ve bacaklara dağılır, sırt ve bel hareket aktif pozisyonda hareket edebilmektedir.

Markalarımız


Aktif Çalışma için Ayak Destekleri

Çalışırken uzun süre oturmak kan dolaşımını yavaşlatır. Doğru postür ve daha aktif oturmak için ergonomik ayak desteklerine ihtiyaç vardır.

Ergonomik ofis koltukları

Elektrikli Yüksekliği Ayarlanabilir Çalışma Masaları

Ergonomik destek ürünleri

All the products and services we offer are designed to improve the health of businesses by protecting the health, safety and wellbeing of the people who work for them.

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 212 671 9400
İkitelli OSB. Demirciler Sitesi B3 No:90 Başakşehir / İstanbul - TURKEY