TR | EN

Introducing Berlara Sit & Stand,the new intelligent desk system


İddialı görünümü ve ergonomik kullanım özelliğiyle, daha ilk bakışta Berlara'nın güçlü yapısı anlaşılır. Keşfedin.
Berlara, hareketli masa sistemlerinde güçlü yapısı ile geniş çalışma alanına sahip olmak isteyenler için tasarlandı. Güçlü Bosch motoru sayesinde yüksek performansa sahip olacaksınız.

Berlara; değişen yükseklik ayarları ile çalışma seviyenizi kolaylıkla değiştirmenizi sağlayarak çalıştığınız süre boyunca vücudunuzu ergonomik ve sizi canlı tutmanıza yardımcı olur. Bir dokunuşla, çalışma pozisyonunuz 63 cm yüksekliğinden 120 cm yüksekliğe kolayca ayarlanabilir.

Enerjinizi artırır.

Oturarak ve ayakta değişkenli çalışmak enerjinizi artırır

Postürü güçlendirir

Hareketli olmak, koltukta yığılıp oturmadan çalışmak postürünüzün düzgün kalmasını sağlar.

Sağlıklı kalp için

Hareketli olmak kalp sağlığı için iyidir

Ergonomy & Design

Yenilikçi Berlara; insan ergonomisi ve teknolojinin dengeli tasarlanması ile meydana geldi.

Dayanıklı,Sağlıklı ve Estetik

Berlara aktif ofis yaşam için proaktif çözümler sunuyor

Berlara Tablasız 160-200cm arası uzunluktaki masalar için uygundur.

Berlara tablalalı veya tablasız olarak sunulmaktadır. Projeleriniz için tablasız tercih edebilirsiniz. Tabla boyutları en: 75-100cm Boy:160-200cm arası tablalar için uygundur.

Ofiste Sağlıklı Yaşam

Bilgisayar karşısında bütün gün saatlerce oturma,hareketsizlik sağlıksız yaşama davetiye çıkaran modern ofis hayatının olumsuz koşullarından.Ancak Tenex Elektrikli Yükselebilir Masalar sayesinde bu tarih oluyor. Artık daha hareketli ve dinamik bir ofis yaşamı sizleri bekliyor. Berlara üstün Bosch motoru sayesinde çok güçlü. Büyük tablalı çalışma alanına ihtiyacınız varsa Berlara sizin için tek çözüm.
All the products and services we offer are designed to improve the health of businesses by protecting the health, safety and wellbeing of the people who work for them.

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 212 671 9400
İkitelli OSB. Demirciler Sitesi B3 No:90 Başakşehir / İstanbul - TURKEY