TR | EN

PACS Raporlama Masası

Radyoloji & Ergonomi

ERGODİNAMİK Hızlı ve kolay ayarlanabilir PACS masa sistemleri, kullanıcıların kendiliğinden değişen pozisyonlarına mükemmel bir uyum sağlar. Bu nedenle oturarak ya da ayakta durarak pozisyon değişikliği çalışmanın rutin, doğal ve olağan bir parçası haline gelir. Anlık pozisyon değişimleri, hareket eksikliğinden kaynaklanan yorgunluk, kas-iskelet bozukluklarını azaltmak konsantrasyon, verimlilik ve üretkenliği artırmaya yardımcı olur.
"Radyologlar üzerindeki fiziksel ve zihinsel yorgunluk aşırı derecede yüksektir."
Prof. Dr. Jim Peterson, Kansas City Medical Hospital

Profesyonel PACS İzleme Masası

Radyologlar üzerindeki fiziksel ve zihinsel yorgunluk aşırı derecede yüksektir. Ufak bir dikkatsizlik büyük bir hataya sebep olabilir. Bu nedenle çalışma ortamı ve çevresi ergonomik olarak düzenlenmelidir.

Buna göre ergonomik konfor için PACS Workstation / Pacs masa sistemleri hekimlerin ergonomik ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir olması gerekir.
PACS Workstation kişiye özel ayarlanabilir ergodinamik çalışma sistemidir. PACS'da kullanılan monitörler değerlidir. Ayrıca masa altında monitörler, kasa ve diğer elektrikli ekipmanların kabloma sistemleri karmaşık bir durum yaratır. Ufak bir kazada cihazlara zarar gelebilir.

Buna göre bir yandan karmaşık kablolar, diğer yandan oluşabilecek cihaz kazaları ve en önemlisi de PACS sistem kullanıcısının uzun süre oturarak çalışması, fiziksel hareket ihtiyacı ve motivasyon azalması böylesine önemli sağlık biriminde telafisi olmayacak kazalara meydan verebilir.

Tenex Medical Ergonomics PACS raporlama masası

Türkiye'de tek Ergonomik PACS raporlama istasyonu

  • Ergodinamik sistem
  • Entegre kablolama sistemli
  • Elektrikli yükselebilir sistem

Ergonomik aksesuarlarla donatılmıştır

PACS Oda tasarımı çok önemlidir

İsteğe özel PACS oda tasarım danışmanlığı hizmetimiz mevcuttur

Elektrikli Yükselebilir

Elektrikli sisteme sahip olması kullanıcıya hareket etme kolaylığı sağlar.

Increase your
productivity with Tenex PACS Workstations

All the products and services we offer are designed to improve the health of businesses by protecting the health, safety and wellbeing of the people who work for them.

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 212 671 9400
İkitelli OSB. Demirciler Sitesi B3 No:90 Başakşehir / İstanbul - TURKEY