TR | EN

Swing

Sit down and Move on

Swing Aktif

Bedenin ağırlık merkeziyle uyum sağlayan Swing, sallandığında da sabit durduğunda da konforu sürdürmeye devam ediyor. Rahat bir oturma pozisyonunda kalmaya yardımcı olur. Swing'in enerji veren formu, beyin fırtınasının gerçekleştiği toplantılarda yaratıcılığı ve özgür düşünceyi destekliyor. Titizlikle hesaplanmış ölçüleri ve dengeli yapısının yanı sıra hafifliği sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Bu da farklı ihtiyaçlara çözüm üretmektedir.

Aktif Oturmak Ne demek?

Yapılan çalışmalara göre , tüm Avrupa çalışanlarının yaklaşık yüzde 30’unun sağlığının çalışma koşullarından dolayı tehlikede olduğunu düşündürüyor.En sık belirtilen şikayetler stres, sırt, omuz ve boyun ağrılarıdır. İnsan uzun süre hareketsiz durması söz konusu değildir. Bu yüzden buna pasif oturuş denilmektedir. Aktif oturuş ise kişinin otururken hareket edebilmesini sağlayan oturuş biçimidir. Vücut ağırlığı bel yerine ayak ve bacaklara dağılır, sırt ve bel hareket aktif pozisyonda hareket edebilmektedir.

Swing...Bir İskandinav yaşam stili.

Bir sandalye, koltuk veya tabure yalnızca oturmaya yarayan bir eşya gibi anılsa da aslında insan sağlığına uygun olmalıdır.Hareketsiz kalmak anlamına gelmemelidir. Tenex Swing otururken sürekli hareket sağlayan aktif bir yaşam stili kazandırır.
  • Farklı yükseklik seçeneklerine sahip
  • Eyer tasarım oturak
  • Zengin renk ve kumaş
  • Doğal ve çevreci materyal

Sizinle hareket eder

Tüm vücudu sürekli destekler

All the products and services we offer are designed to improve the health of businesses by protecting the health, safety and wellbeing of the people who work for them.

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0 212 671 9400
İkitelli OSB. Demirciler Sitesi B3 No:90 Başakşehir / İstanbul - TURKEY